Soutěž čarodějnic

V úterý 30. dubna 2013 od 17 hodin u Perníkové chaloupky pod Kunětickou horou.
Slet čarodějnic u Perníkové chaloupky 2009
Čarodějnice u Perníkové chaloupky
Milé dámy jakéhokoliv věku a pohlaví.

Prohlédněte svůj sváteční šatník jedinečných kostýmů a módních doplňků a zúčastněte se soutěžního klání, které je určeno pro všechny ježibaby bez ohledu na věk a na pohlaví. Oblečte si čarodějnickou parádu !!!

U Perníkové chaloupky pod hradem Kunětická hora u Pardubic se čarodějnice neupalují, ale oslavují - originální soutěží s parodickými prvky na obyčejné (člověčí, ženské) soutěže krásy.

Soutěžní klání o titul "Malá čarodějnice" (pro soutěžící ve věku od 3 do 365 měsíců) a o titul "Ježibaba roku" (ve věku od 3 do 365 let a pro ještě starší) začíná 30. dubna od 17 hodin.

Hlavní cenou pro malou čarodějnici je perníková chaloupka i s pozemkem a s Výpisem z Katastru perníkových nemovitostí, "Ježibaba roku" získá jako hlavní cenu zlaté koště.

V souladu s antidiskriminačními zákony Evropské unie je soutěž otevřena pro všechny ježibaby jakéhokoliv věku a pohlaví. Soutěžní disciplíny jsou velmi jednoduché a žertovné: let zručnosti na koštěti, poznávání čarodějných lektvarů, znalost zaříkadel, soutěž ve hbitosti jazyka, volná disciplína, tanec s koštětem a - zlatý hřeb - módní přehlídka s promenádou bez plavek (pouze v kostýmech).

Večerem provází moderátorka Marie Schillerová.

Vstup na akci je zcela ZDARMA, občerstvení zajišťují U všech čertů - útulna a občerstvovna s Otesánkovou mlsárnou a Červená Karkulka. Regionální gastronomickou specialitou jsou PEČENÍ HOLUBI převážně rostlinného původu.

Zveme zvláště všechny, co se nebojí obléknout si čarodějnickou parádu a vesele si zasoutěžit.