Chcete vyhrát nemovitost?

Navštivte historicky první PLES PERNÍKU v Pardubicích, který se uskuteční v pátek 5. března 2010 od 20 do 02 hodin v KD Hronovická ulice.
Nad touto jedinečnou společenskou událostí pardubické plesové sezóny, kterou MUZEUM PERNÍKU v Perníkové chaloupce symbolicky zahájí svou 7. sezónu, převzal osobní záštitu ing. Jaroslav Deml, primátor města Pardubic.
K tanci a poslechu bude hrát a zpívat kapela Mamut z Broumova, se stylovým předtančením "Jak se dělá perník" vystoupí členové folklorního souboru Radost z Pardubic. PERNÍKÁŘSKÝ BÁL bude moderovat Marie Schillerová.
Program plesové zábavy také osobně na pódiu i na tanečním parketu okoření zástupci pardubických výrobců medového perníku: Goldfejn CZ s.r.o., JaJa - Jarmila Janurová, Pavel Janoš, Josef Novotný a Alena Zachová.
Připravuje se bohatá PERNÍKOVÁ TOMBOLA, do níž přispěla i paní Ježibaba z Perníkové chaloupky pod Kunětickou horou. REALITNÍ KANCELÁŘ PERNÍKOVÝCH NEMOVITOSTÍ věnuje chalupu s číslem popisným včetně Výpisu z Katastru perníkových nemovitostí®. Výtěžek z tomboly bude věnován Východočeskému muzeu v Pardubicích na výzkum fenoménu "Pardubický perník".
Vstupenky můžete zakoupit ve všech prodejních místech systému www.vstupenky.cz, v pardubických prodejnách perníku nebo v Pardubice Region Tourism pod Zelenou branou v Pardubicích.
Příjemnou zábavu přejí pořadatelé KAM NA PARDUBICKU s.r.o. a Agentura Pierre.
Následujícího dne 6.března 2010 se v Perníkové chaloupce pod Kunětickou horou uskuteční oslava úředních narozenin Ježibaby s vepřovými hody v útulně U VŠECH ČERTŮ, která ve veselém duchu otevře již 7. sezónu Muzea perníku s originální Perníkářskou dílnou Ježibaby.

(šm)