V Perníkové chaloupce se bude strašit !!!

Perníková chaloupka pod hradem Kunětická hora u Pardubic otevře svá tajemná a strašidelná zákoutí, a to ve státní svátek dne 17.listopadu od 9 do 17 hodin. Prohledejte své šatníky pohádkových a strašidelných kostýmů a přijďte na Den duchů do Perníkové chaloupky, kde se uskuteční jedinečný podušičkový rej nadpřirozených bytostí a strašidel. Nejodvážnější si dokonce budou moci v pohádkovém Pekle zahrát karty s živým čertem!
Čekají vás zábavné soutěže se strašidly, které vyvrcholí bojem o poklad Krále duchů! Budete si moci zahrát a zazpívat, podívat se na obrázkové příběhy, vyzkoušet svou zdatnost a znalosti klasických pohádek. Dále Vás čekají sladké i užitečné odměny a výhry, střelba z luku, dřevěné hračky a vážné i nevážné předpovědi v tajuplné Věštírně!
Den duchů 2006 v Perníkové chaloupce
Duchové lidští i psí
Informační centrum Děda Vševěda za pomoci agentury Karneval z Prahy, Muzea strašidel Pelhřimov a chrudimského divada Ahoj vám prozradí cestu lesem do Perníkářské dílny paní Ježibaby a do Medového ráje, budete moci nahlédnout do Vězení pro zloděje perníku s prstovým tlustoměrem, ochutnat Otesánkův mls a další medové zážitky z Perníkové chaloupky (viz www.pernikova-chaloupka.cz).
Den duchů 2006 v Perníkové chaloupce
Nečekaná návštěva Karla Šípa s rodinou
Vstupné do areálu Perníkové chaloupky na program, který připravilo občanské sdružení Societas, činí 30 Kč. Perníčky od Ježibaby nebo od čertů spolu s dalšími medovými zážitky z Perníkové chaloupky budete moci ochutnat za 25 Kč/ks.
Den duchů 2006 v Perníkové chaloupce
Vodníci
Přijďte na celý den. Hrrrrrrrrozně a strrrrrrrrrrrašně se na vás těšíme!

(šm)